Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Wszystko co dotyczy szkolnictwa w Przyjaźni

TEMAT: Opinie na temat szkoły

Opinie na temat szkoły 1 rok 4 miesiąc temu #5

• bartzss17
  • bartzss17 Avatar
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Witam. Jestem zainteresowany Państwa opiniami na temat szkoły w Przyjaźni ponieważ się zastanawiam czy zapisać do niej swoje dzieci. Bardzo proszę o pomoc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinie na temat szkoły 1 rok 4 miesiąc temu #7

• pikus
  • pikus Avatar
  • Świeżak
  • Oklaski: -1
Daj sobie człowieku na luz z tą szkołą! Poziom jest tak beznadziejny że ręce opadają. Moja córka niestety chodzi do tej szkoły. Nauczyciele zamiast uczyć to gazety czytają!!!

Opinie na temat szkoły 1 rok 4 miesiąc temu #9

• Hauua Zet
  • Hauua Zet Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Oklaski: 2
A mi szkoła bardzo się podoba i zapisałam syna - zaczynamy od września. Jeżeli poziom będzie słaby, to go podniesiemy już samą swoją obecnością;) Póki, co Pani Sekretarka Gabrysia jest bardzo miła i pomocna, Dyrekcja też - serdecznie pozdrawiam!

Opinie na temat szkoły 1 rok 4 miesiąc temu #11

• colombo
  • colombo Avatar
  • Świeżak
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 1
szkoła jest ładna, atmosfera niby fajna, jest sala sportowa z prawdziwego zdarzenia, ale niestety szkoła przypomina wydmuszkę - takie puste jajo. coraz częściej przekonuję się, że nie ma w niej tego najważniejszego tj. poczucia ważnej misji do spełnienia przez grono nauczycieli i słaby, niski poziom nauczania. moje dziecko właściwie uczęszcza do tej szkoły tylko i wyłącznie dlatego, że szkoda nam rano czasu na dojazdy dziecka do żukowa. to nie moje dziecko i mnie jako rodzica powinien zastanawiać wybór szkoły z takiego powodu, to dyrektor i nauczyciele powinni się nad tym zastanawiać czy nie zmienić miejsca pracy, albo zawodu. przykre jest to, że wszyscy tracimy czas w tej szkole, a najbardziej żal dzieci. pewnie są wyjątki w tej szkole, a ja 'pojechałem" po wszystkich po równo, ale jak dotychczas ci nauczyciele z powołania ( mam nadzieję, że są w tej szkole )nie bardzo się wysilają.

Opinie na temat szkoły 1 rok 4 miesiąc temu #12

• anonymous
  • anonymous Avatar
  • Świeżak
Narzekacie na poziom szkoły, a jaki Wy poziom tu reprezentujecie? W szczególności odnoszę się to "pikus". Kiedyś coś tam słyszałam o tej "niby gazecie" i ludzie tego typu szukają znów afery, powielając coś co było kiedyś i wątpię aby to była prawda. Ja też mam dziecko w tej szkole i złego słowa powiedzieć nie mogę, kiedyś takich problemów nie było bo nauczyciel miał więcej do powiedzenia, teraz to dzieci narzucają jak ma lekcja wyglądać, więc tak lekcja wygląda i taki poziom jest. Myślę, że nie bierze się ze słabego grona pedagogicznego lecz od sytuacji jaką propagują uczniowie, wystarczy jeden na klasę. Ale przecież Dzieci wszystko mogą, potem to im się zwróci takie wychowanie! colombo masz rację dzieci na tym najbardziej cierpią - ale to przez sytuację jaką MY starsi nakręcamy i wpajamy dzieciom, które są nie świadome pewnych rzeczy! Dlaczego powstała nowa strona "MojaPrzyjaźń.pl" na tamtej nie było wszystko po myśli założycieli?

Ja myślę, że sytuacja na tamtej stronie była delikatnie "chora" zamiast normalnie rozmawiać to na wzajem się wszyscy atakowali i wytykali paluchami! to po co taka strona? czemu ona ma służyć? tylko propagandzie poszczególnych jednostek lub organizacji! Ludziom zbrzydła ta strona, tu zaczynamy od tego samego...

Tamta strona (forum) powinna nazywać się "wrzuta.pl" pozdrawiam wszystkich ofensorów, podkręcajcie dalej atmosfere na nowo, rzućcie jakieś mięso armatnie, żeby coś się działo, przecież to najważniejsze, jak w mediach, ludziom zależy na aferach przecież, a nie na obiektywnych opiniach (są przecież bardziej medialne) zaraz sępy się zlecą, chętnie z uśmiechem twarzy będę to śledziła :)

Opinie na temat szkoły 1 rok 3 miesiąc temu #14

• Karina
  • Karina Avatar
  • Świeżak
z podziwem czytam twoje wypociny... twoje dziecko chodzi do szkoły w Przyjaźni? A coś więcej do której klasy? I czy chodziło kiedyś do innej szkoły - bo rozumiem że masz jakieś porównie?
Jeżeli Twoim zdaniem do uczniowie decydują o poziomie jaki reprezentuje szkoła to ja Ciebie serdecznie pozdrawiam. Żaden dobry, szanujący się i doświadczony nauczyciel nie pozwoli sobie na to żeby jeden uczeń obniżał poziom całej klasy tylko będzie tego ucznia wyciągać do poziomu pozostałych- tych lepszych.
Człowieku Ty pomyśl zanim coś napiszesz. Jak wytłumaczysz to że większość dzieci z Przyjaźni jeżdzi do szkół podstawowych w Gdańsku czy Żukowie???
Pomogę Ci w uzyskaniu odpowiedzi- ponieważ tamte szkoły mają dobry poziom nauczania i dobrych nauczycieli czego brakuje szkole w Przyjaźni.
Time to create page: 0.681 seconds

banner mz

miotk